Blog

Apr 2023
Jak se vyhnout nejčastějším problémům s elektromobily?
Přečtěte si náš průvodce, který vám pomůže vybrat nejlepší elektromobil a zvládnout jeho údržbu, nabíjení a další úskalí, která se vám mohou při vlastnictví elektromobilu v Česku vyskytnout.
Mar 2023
Jaké elektromobily jsou k dispozici na českém trhu?
Každý z těchto elektromobilů má své výhody a nevýhody, takže je důležité pečlivě zvážit, co je pro vás nejlepší volba.
Mar 2023
Elektromobily v Česku: Jak se vyplatí přechod na elektromobilitu?
Tento článek se zaměřuje na výhody elektromobilita v České republice, jako jsou nižší náklady na provoz a údržbu, nižší emise a vládní pobídky. Ukazuje, proč byste měli zvážit přechod na elektromobilitu a jaké výhody by to mohlo mít pro vás a pro životní prostředí.
Aug 2022
Rozdíl mezi hybridy, plug-in hybridy a elektromobily
Elektromobily jsou stále populárnější kvůli nižším provozním nákladům a velmi nízkým nebo nulovým emisím. Elektromobily se však liší. Proto jsme sestavili tohoto praktického průvodce elektrickými vozidly.
Aug 2018
11 elektrických vozidel s nejdelším dojezdem
Jediný problém s elektrickými vozidly zůstává dojezd. Existují však elektrické automobily, které dokazují, že mohou být i dnes nahrazeny za vozy s vnitřním spalovacím motorem.
Aug 2018
Nabíječky pro elektromobily: v čem je rozdíl?
Nabíječky elektrických vozidel se zdají být příliš komplikované a dávají normální osobě bolesti hlavy. Ale nejsou. Vše, co potřebujete, je pochopit základní rozdílové principy.
May 2018
Dotace na nákup elektrických vozidel v Evropě 2018

Elektromobilita získává popularitu, soukromé a veřejné organizace podporují iniciativu na nákup ekologicky šetrné vozy tím, že přidělují dotace a nabízejí daňové pobídky.

May 2018
6 nejlevnějších elektromobilů, které si můžete koupit právě teď
Ne vždy nákup nového elektrického vozidla zahrnuje dlouhé čekání výměnou za spoustu peněz. Náš seznam představuje některé levné elektromobily nabízené v českých prodejnách již dnes.
May 2018
Proč byste měli koupit elektromobil

Existuje mnoho důvodů k nákupu elektrického vozu a každý z nás má vlastní. Někdo je přitahován nižšími náklady na vlastnictví, u některých je rozhodujícím faktorem ekologie. Majitelé ekologické dopravy se obecně shodují, že nákup elektrického vozu je skvělý nápad.